قیمت ماشین ظرفشویی ویرپول ۱۴ نفره ایستاده

قیمت ماشین ظرفشویی ویرپول ۱۴ نفره ایستاده با ساخت ایتالیا و لهستان در بازار چقدر است؟ بهترین ظرفشویی ویرپول کدام مدل است و چطور می توانیم آنرا خرید کنیم؟

قیمت چیست و چرا مهم است؟ آیا قیمت تنها آیتمی است که باید به آن توجه کرد یا مواردی نظیر مارک و یا کیفیت نیز مهم است؟ این سئوالاتی است که ما با آن روبرو هستیم. قیمت همیشه مهم بوده و هست چون ارزش کالا را نشان می دهد اما نکته هایی وجود دارد که به آن اشاره می کنیم. در گذشته رسم بر این بود که هر کالایی گرانتر بود، بهتر بود. هنوز هم این رسم تا حدودی پابرجاست اما مشکلاتی دارد.

در قدیم اگر مارک ویرپول در بازار بود مطمئن بودید که ویرپول اصل است و به راحتی مبلغ آن را می پرداختیم. امروز چنین نیست. تقلب در کالاهای خانگی در ایران، بیداد می کند. با پیشرفتهایی که در صنعت چاپ رخ داده باعث شده تا با کمترین مبلغ، یک کالای تقلبی را به کالای اصل تبدیل کرد. این تجربه ای است که ما سالهای زیادی است در ایران با آن روبرو هستیم. بسیاری با مراجعه به شرکت گلایه از بد بودن کیفیت می کنند، وقتی بررسی می شود، متوجه می شویم که اصلا ویرپول یا بوش نیست. مشخص نیست که چه مارکی است. در خرید محصولات خانگی خارجی دقت لازم را داشته باشید.

چطور ظرفشویی اصل از فرع را بشناسیم؟

  • یکی از ساده ترین راه ها برای شناسایی ماشین ظرفشویی اصل از فرع،استعلام ظرفشویی از نمایندگی فروش ویرپول است. در این حالت می توانید با خیالی آسوده خرید کنید چون اگر هم ظرفشویی شما اصل نباسد به راحتی می توانید عودت داده و پول خود را پس بگیرید که همچنین موردی امکان ندارد.
  • روش دوم هزینه ای را به یک کارشناس فنی ویرپول در خدمات پس از فروش بدهید تا ظرفشویی مورد نظر شما را تایید کند.
  • مورد سوم این است که از بارکد آن از طریق بارکد خوان، استعلام ظرفشویی را بگیرید. بارکد هر ظرفشویی با هم فرق دارند و تقلب در آن کمی سخت است، به همین جهت ارزانترین راه استفاده از بارکد خوان است.

بهترین راه همان خرید محصولات ویرپول از نمایندگی است. راههای دوم و سوم احتمال خطا دارد اما روش اول مطمئن ترین راه برای خرید است.

انواع ماشین ظرفشویی ویرپول ایستاده

ماشین ظرفشویی ویرپول تنها از نوع ایستاده یا مبله است. اصولا اجناس آمریکایی با طراحی های کوچک مخالف هستند. آمریکایی ها همه کالاهای خود را بزرگ طراحی می کنند. کارخانه ماشین ظرفشویی ویرپول در لهستان و ایتالیا واقع شده است که در ۲۵ مدل تولید می گردد. دو نوع آن در ایران بیش از بقیه حضور داشته است که عبارتند از:

ظرفشویی مدل WFO3T3236PXUK

ظرفشویی مدل WFC3C26FUK

این دو مدل از نوع ایستاده و ۱۴ نفره است. تفاوت ظرفشویی ۳۲۳۶ با ۳c26 در مصرف انرژی آنهاست. مصرف انرژی یا کلاس انرژی مدل ۳۲۳۶، A++ اما مدل  ۳C26 دارای رتبه A  یمباشد.

قیمت ماشین ظرفشویی ویرپول

قیمت ماشین ظرفشویی ویرپول که تقریبا  همواره در ایران حضور داشته، عبارتند از:

  • ماشین ظرفشویی مدل WFO3T3236PXUK

۲۸/۰۰۰/۰۰۰ تومان

  • ماشین ظرفشویی مدل WFC3C26FUK

۲۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان

با مراجعه به اطلاعات تماس زیر از سایر اطلاعات ریر مطلع گردید.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
amir_rasouli200814@yahoo.com

5,0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)